ЯК МИ ПРАЦЮЄМО НАД КРАЩИМ РІШЕННЯМ ДЛЯ ВАШОГО ЗАКЛАДУ

1. ІНТЕРВ'Ю

● знайомсво з замовником, архітектором та командою реалізації;● Q&A сесія про технічне завдання та особливості концепта об’єкта;● особисто відвідуємо обʼєкт;● зазначаємо терміни виконання.

Illustration

● аналізуємо конкурентні переваги приміщення, виходячи з концепції закладу;● визначаємо форму та локальне розміщення барної стійки в торговому залі, виходячи з технічного завдання та особливостей;● пропонуємо декілька варіантів зонування торгової зали;● враховуємо перетин потоків гостей та персоналу.

2. ДОСЛІДЖЕННЯ ТА ЗОНУВАННЯ

Illustration

3. ВІЗУАЛІЗАЦІЯ РІШЕННЯ

● узгодивши розташування та габаритні розміри бару пропонуємо варіанти розміщення статичного обладнення;● пропонуємо кращі рішення з точки зору ергономіки, як для працівників так і гостей;● доводимо що користувацький доствід гостя буде кращім саме за цих рішень.

Illustration

● розроблюємо технологічний проект затвердженої концеції;● надаємо команді реалізації пакет проектної документації з габаритними розмірами обладнення, описанням їх особливостей;● надаємо необхідні вимоги до оздоблення прилеглих зон, ТЗ на меблеві конструкції, каркас та столешню барної стійки;● надаємо координати точок для підключення електрики, водопостачання, водовідведення та водоочистки;● надаємо специфікацію до всього застосованого обладнання.

4. ПРОЄКТУВАННЯ

Illustration

5. ВИРОБНИЦТВО

● виробництво обладнання на власних потужностях;● використовуючи лазерний розкрій, координатно-револьверний прес ти панельний метод збірки;● кастомізація в проєктуванні та виробництві нейтрального, холодильного та морозильного обладнання;● відмінною рисою нашої продукції є якість, ремонтопридатність, безпека та функціональність;● застосування високоякісної фурнітури та комплектуючих.

Illustration

● відвантаження на обʼєкт в будьякому куточку країни;● логістика та монтаж виконується нашими фахівцями;● монтаж та пусконалагоджувальні роботи барного обладнення згідно погоджених креслень.

6. ВІДВАНТАЖЕННЯ

Illustration

7. ЗДАЧА ОБ'ЄКТА

● візит на обʼєкт менеджера проекта;● передача “ключів” від барної стійки барменеджеру або керуючому закладу;● візит команди реалізації BAREX на першу вечірку.

Illustration

ПЕРЕГЛЯНУТИ НАШУ ПРЕЗЕНТАЦІЮ ТА ПЕРЕЛІК РЕАЛІЗОВАНИХ ОБ'ЄКТІВ МОЖЛИВО ТУТ

Made with