SAMNA

МІСТО: КИЇВ

РІК: 2021

ДИЗАЙН: YOD DESIGN

ФОРМАТ: РЕСТОРАН

БАР МЕНЕДЖЕР: СКІЦЕНКО ЛЮДМИЛА

Неподалік від станції метро Арсенальна почав свою роботу Samna – новий заклад східної кухні, що об’єднав у собі формат ресторану і коктейльного бару.Знайти його можна в приміщенні садиби Іпсіланті, побудованої в 1799 році.

Illustration

У першому залі, крім гардеробу і десятка посадочних місць, розміщено острівний бар. Орієнтований передовсім на роботу з гостями, що оформили резерв, він також обслуговує весь ресторан. Доступ до острівної конструкції бару є як у офіціанта, так і в бармена – що значно прискорює роботу сервісу. Острів оснащено коктейльною станцією, кегератором для охолодження крафтового пива, вайн-машиною для розливу вина з бегів і холодильним столом для охолодження софт дрінків.На прилеглій території розташовано також кавову базу.

Illustration

В центрі залу на -1 поверсі, призначеному для вечірок і вільної посадки, розташовано коктейльний бар ресторану. Його локальне розміщення, за принципом півострова, дозволяє комфортну посадку гостей за доступною окружністю. Бар розраховано на роботу двох барменів і одного барбека, укомплектовано двома станціями для приготування коктейлів, двома винними і двома низькотемпературними холодильниками. Таким чином бар можна завантажити мінімум на одну повноцінну посадку залу.

Також ми наполягли на наявності у виробничих приміщеннях заготовочного цеху для потреб бару, що значно розвантажило його від трудомістких і шумних процесів, які порушують естетику.

Made with