KYIV FOOD MARKET

МІСТО: КИЇВ

РІК: 2019

ФОРМАТ: ФУДХОЛ

ДИЗАЙН: BALBEK BUREAU

БАРМЕНЕДЖЕР: ДІНІСЮК ЄВГЕН

У корпусі №5 старого військового заводу Арсенал, збудованого наприкінці XVIII століття, розташувався Kyiv Food Market, що швидко став улюбленим місцем зустрічей для киян та гостей столиці.

Illustration

Під одним дахом тут знаходиться понад 20 ресторанів, що задовольнять потреби кожного споживача. У центрі торгової площі, з примиканням до стіни, розташувався бар із радіусної стільницею, що дозволяє розмістити за собою велику кількість гостей.

Технологія бару, розроблена нами, повторює контур радіусного каркасу барної стойки і розрахована на комфортну роботу від трьох до шести барменів, двох касирів і двох барбеків. Бар укомплектовано трьома коктейльними станціями, трьома низькотемпературними і трьома винними шафами tefcold.

У центрі робочої площі барної стойки ми розмітили унікальний модуль з середньотемпературним холодильним обсягом і дванадцятьма висувними ящиками, доступ до яких бармен має як із лівого, так і з правого крила барної стойки.

В торці цього модуля ми розмістили робоче місце барбеків – із високим фартухом, що дає можливість приховати від очей гостя заготівельні процеси.

Illustration
Illustration

Робоче місце барбеків стоїть лицем до залу – задля кращої комунікації барбека з барменами на чималій площі барної стойки. Пропускна здатність бару розрахована на відвідуваність фудхола у понад 10 000 чоловік на день.

Made with